REBEL WITH A CELLO – TOUR 2024
Nitra – Amfiteáter, 24. Júl 2024

Najlepší violončelista
na svete Vystúpi v nitre

Vypredáva arény po celom svete a teraz mieri na Slovensko!
Bad boy medzi inštrumentalistami a zakladajúci člen 2Cellos, známy jednoducho ako HAUSER, vystúpi v rámci svojho prvého sólového turné „Rebel with a Cello“ v Nitre.

Nabitý energiou a úspechom z megaúspešného turné v roku 2023, prináša dokonalú hudobnú a vizuálnu prehliadku – svoju osobitú show, v ktorej nebude chýbať romantický a duchaplný zvuk, Hauserov nenapodobiteľný štýl hrania a pyrotechnika.

Nitra – Amfiteáter, 24 Júl 2024

Hudobný “bad boy” a romantik – tak Hausera poznajú jeho fanúšikovia, a to predovšetkým prostredníctvom dychberúcich videí, ako je napríklad nesmierne populárny „Beach Party” alebo snový vizuálny koncept „Alone Together”. HAUSER-ovo turné „Rebel with a cello” predstavuje tretie dejstvo rockového a rytmického retra, ktoré prechádza do moderných celosvetovo známych tanečných skladieb z jeho nového sólového albumu „The Player”.

ZATANCUJTE SI S NÍM
A PODĽAHNITE JEHO PODMANIVÉMU KÚZLU.

Úspech HAUSERA siaha ďaleko za hranice miliónov followerov na YouTube, Facebooku a Instagrame, kde má obrovskú fanúšikovskú základňu, ktorá sa neustále rozrastá. Na konte má tiež miliardy audio streamov a prezretí videí naprieč platformami a sociálnymi sieťami. Chorvátsky violončelista je fenomén, ktorý je virtuóz a zároveň neodolateľný a živočíšny performer.

Pre HAUSEROVÝCH fanúšikov môže ísť jednoducho o jeho schopnosť zjednotiť generácie milovníkov hudby.

HAUSER, NAŽIVO. REBEL WITH A CELLO.
CELOSVETOVÉ TURNÉ.

VSTUPENKY V SIETI TICKETPORTAL

Nitra - Amfiteáter

Dolnozoborská 18, 949 01 Nitra-Zobor

Streda, 24. Júl 2024

SLEDUJTE HAUSERA A NENECHAJTE SI UJSŤ JEHO KONCERT V NITRE

© 2023 HAUSER Official
Privacy policy   I   Download Press kit